Organizues Udhetimi Carpisa

1000L

SKU: AA643901C00

Organizues Udhetimi

25*32
3*6*1
E bardhe
E bardhe/E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Organizues cantash me 3 ndarje me madhesi te ndryshme Me nje zinxhir shumengjyresh dhe shume praktike per udhetime 100% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit