Pako Mbathje slip (3 palë) Women Secret

2490L

SKU: 7682824

Mbathje pambuku prerje normale me rrip të hollë anësor

l
m
s
Bezhë
E bardhe
E zeze
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , , ,
Dërgesat

Mbathje pambuku prerje normale me rripa të hollë anësorë dhe tegela në skaje. 95% Pambuk 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit