Pako Mbathje tanga mikrofibër(3 palë) Women Secret

2190L

SKU: 7682506

Mbathje tanga mikrofibër me rrip të hollë anësore

l
m
s
Bezhë
E bardhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , , ,
Dërgesat

Mbathje tanga mikrofibër me tegela në skaje dhe rrrip të holle anësore. 87% Poliamid 13% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit