Pallto Mango

5694L

SKU: 87052881

Pallto me lidhëse beli

l
m
s
xl
XS
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pallto me gjatëse mesatare dhe jakë klasike të kryqëzuar, mbyllje me kopsa, me lidhëse beli dhe xhepa anësorë. 65% Poliester, 1% Poliamid, 26% Akrilik, 8% Lesh

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë