Pallto e leshtë me rrip, Springfield

11990L

SKU: 8237222

Pallto me rrip në bel, me kapuç, xhepa anësorë, tepër e bukur dhe e ngrohtë.

36
38
40
42
44
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pallto me rrip në bel, me kapuç, xhepa anësorë, tepër e bukur dhe e ngrohtë. Përbëhet nga: 69% Poliestër 20% Akrilik 5% Poliamid 4% Lesh 1% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë