Pantallona lëkure Mango

SKU: 87050553

Pantallona lekure me bel elastik

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona te gjata lekure me bel elastik me rrip me mundesi lidhje, me xhepa anesore. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E KUQE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA