Pantallona lëkure Mango

2994L

SKU: 87032882

Pantallona me prerje të drejtë

l
m
s
xl
XS
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata me bel të lartë, teksturë me efekt lëkure, me një qepje kordoni horizontal mbi gjunjë dhe dy xhepa anësorë. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA