Pantallona lëkure Mango

2994L

SKU: 87043254

Pantallona lëkure me prerje të drejtë

l
m
s
xl
XS
bezhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona me teksturë lëkure, me prerje të gjatë dhe të drejtë, me xhepa anësorë dhe bel elastik. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E ZEZE, BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA