Pantallona me printe Mango

4193L

SKU: 87034773

Pantallona me printe florale

l
m
s
xl
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata me prerje të drejtë dhe bel të mesëm, me dy xhepa anësorë dhe lidhëse beli, dizajn me printe florale. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA