Pantallona Okaidi

2490L

SKU: 92287718

Pantallona të gjata, me shirit elastik tek beli dhe lidhëse

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona të gjata, me shirit elastik tek beli dhe lidhëse, me katër xhepa dhe me shirit elastik tek kyçet e këmbëve. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit