Pantallona plazhi Cortefiel

4543L

SKU: 2329158

Pantallona të shkurtra plazhi me një çantë praktike

l
m
s
xl
xxl
blu
Blu e erret
turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra plazhi me dy xhepa anësorë dhe shirit beli elastik me një lidhëse; dizajn bazik dhe praktike me një çantë. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë