Pantallona Regular-Fit Cortefiel

3995L

SKU: 7199082

Pantallona Regular-Fit me bel elastik

40
42
44
46
48
50
52
bezhe
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona Regular-Fit me bel elastik , me xhepa anësore dhe të pasëm , të përbëra nga pambuk elastik per rehati maksimale në lëvizje. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë