Pantallona slim fit Pedro Del Hierro

5995L

SKU: 7702382

Pantallona të gjata pambuku me prerje slim

42
44
46
48
50
Blu e errët
Kafe e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të gjata pambuku me prerje slim, me mbyllje me zinxhir dhe buton, me xhepa në pjesën e pasme dhe të përparme. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë