Pantallona të gjata Mango

3493L

SKU: 87094024

Pantallona me kordon vertikal

l
m
s
E kuqerremte
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata me bel të mesëm me shirit elastik beli, me xhepa anësorë dhe me një kordon vertikal në pjesën përpara. 96% Poliester, 4% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

E KUQE, GRI

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA