Pantallona të gjata, Mango

2394L

SKU: 17063768

Pantallona të gjata, prerje e drejtë dhe e lirshme

l
m
s
xl
XS
E bardhe
Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të gjata, prerje e drejtë dhe e lirshme, me bel mesatar dhe me shirit elastik tek beli.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë