Pantallona të gjata me printe Mango

3493L

SKU: 87067126

Pantallona me material elastik, prerje të drejtë dhe bel të lartë

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata me bel të lartë elastik dhe me prerje të drejtë. Dizajn me printe me dy tonalitete. 84% Viskoze,16% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA