Pantallona të gjata Obaibi

2790L

SKU: 75940

Pantallona të gjata me xhepa në pjesën e pasme dhe të përparme

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Kafe
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata me xhepa në pjesën e pasme dhe të përparme, me lidhëse tek beli .2% Elastan 98% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë