Pantallona të shkurtra Pedro del Hierro

5994L

SKU: 7679424

Pantallona të shkurtra me vija anësore në bel

42
44
46
48
50
bezhe
blu
korale
turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa të pasëm me kopsa; dizajn me vijëzime anësorë në shiritin e belit. 94% Pambuk 6% Lino

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë