Pantallona të shkurtra lino Springfield

SKU: 0439649

Pantallona të shkurtra chino me dy tonalitete

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra chino linoje me dy tonalitete, me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa nga pas me kopsa. 78% Pambuk, 22% Lino

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Përzgjidhni gjininë

Sipas sezonit