Pantallona të shkurtra Mango

2793L

SKU: 87085677

Pantallona të shkurtra me qepje palësh

34
36
38
40
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra e me bel të lartë, me rrip beli, dy xhepa anësorë dhe dy të pasëm. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

34

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA