Pantallona të shkurtra Mango

2990L

SKU: 17061076

Pantallona të shkurtra me teksturë peshqiri dhe me dy xhepa

l
m
s
xl
XS
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me bel të lartë elastik me një lidhëse, me teksturë peshqiri dhe me dy xhepa anësorë. 77% Pambuk, 23% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë