Pantallona të shkurtra Mango

2590L

SKU: 17050260

Pantallona të shkurtra me lidhëse beli

l
m
s
XS
E bardhe
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me bel të mesëm dhe shirit beli elastik me një lidhëse, me dy xhepa anësorë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë