Pantallona të shkurtra Mango

2990L

SKU: 17051090

Pantallona të shkurtra pambuku me bel të lartë

l
m
s
XS
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra pambuku me bel të lartë elastik dhe dy xhepa anësorë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë