Pantallona të shkurtra Okaidi

SKU: 91616

Pantallona të shkurtra elastike

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Pantallona të shkurtra me material elastik dhe dizajn bazik. 95% Pambuk, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë