Pantallona te shkurtra – Okaidi

2093L2443L

SKU: 95239171

Pantallona te shkurtra

10Vjec
12Vjec
14Vjec
3Vjec
4Vjec
5Vjec
6Vjec
7Vjec
8Vjec
9Vjec
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona per djem te shkurtra me prerje te drejte mblyllje me kopse dhe lidhje ne bel,e perbere nga100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë