Tuta të shkurtra, Prenatal

1750L

SKU: 693220

Tuta të shkurtra për meshkuj me shirit elastik dhe lidhëse beli

l
m
s
xl
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Tuta të shkurtra për meshkuj me shirit elastik dhe lidhëse beli, dizajn me printe palmash. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë