Tuta sportive Springfield

1895L

SKU: 0099465

Tuta sportive me lidhëse beli

l
m
s
xl
xxl
blu
E zeze
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Tuta të gjata sportive me përbërje pambuku organik, me prerje regular-fit dhe një lidhëse beli. 80% Pambuk, 20% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë