Pantallona të shkurtra Springfield

SKU: 0019526

Pantallona të shkurtra slim-fit, dizajn bazik me efekt ngjyre të larë me teknikën lazer, mbyllje me kopsë dhe zinxhir.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra slim-fit, dizajn bazik me efekt ngjyre të larë me teknikën lazer, mbyllje me kopsë dhe zinxhir. 99% Pambuk, 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë