Pardesy klasike Mango

6643L

SKU: 87082881

Pardesy e papërshkueshme nga uji

l
m
s
XS
Jeshile pastel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pardesy me prerje të drejtë dhe anë që kryqëzohen, mbyllje me kopsa dhe rrip beli i heqshëm, dy xhepa anësorë. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA