Përshtatës tualeti Prenatal

2490L

SKU: 654959

Përshtatës tualeti për të ndihmuar fëmijët të shkojnë vetë në tualet

MASE STANDARTE
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përshtatës tualeti për të ndihmuar fëmijët të shkojnë vetë në tualet; seli e qëndrueshme, e sigurt dhe e butë.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit