Polo me mëngë të shkurtra Mango

2093L

SKU: 87084016

Polo me motive kontrastuese

l
m
s
xl
XS
E bardhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Polo me jakë dhe mëngë kontrastuese në formë të valëzuar, prerje e drejtë dhe mëngë të shkurtra. 28% Poliester, 50% Viskoze, 22% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E BARDHE, E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA