Portofol i madh, Parfois

3090L

SKU: 205721_SV

Portofol i madh, me hapësirë të bollshme dhe disa ndarje. Përmasat: 22x11x4cm.

l
Silver
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol i madh, me hapësirë të bollshme dhe disa ndarje. Përmasat: 22x11x4cm.LINING: 40%Polyester, 60%Polyurethane / Exterior: 100%Polyurethane

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë