Portofol I madh,Carpisa

3200L

SKU: PDB55201943

Portofol i madh, i organizuar me disa xhepa dhe ndarje. Permasat: 19.5×10.5×2.5cm.

Bezhë
Bojëqiell
E zeze
Pink
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol i madh, i organizuar me disa xhepa dhe ndarje. Permasat: 19.5×10.5×2.5cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë