Portofol I vogel Mango

SKU: 87072512

Portofol efekt saffino

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Portofol I vogel efekte saffino, me shume xhepa funksional, me zinxhire. 100% IMITIM lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA