Portofol kartash Mango

1290L

SKU: 17050208

Portofol kartash me një xhep monedhash

99
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol kartash me një xhep monedhash me zinxhir dhe me efekt lëkure krokodili. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë