Portofol Mango

1113L

SKU: 87170571

Portofol me teksturë lëkure

99
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Portofol me teksturë lëkure krokodili, me disa hapësira për mbajtje kartash dhe një xhep të brendshëm. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA