Portofol monedhash Parfois

1253L

SKU: 185116

Portofol monedhash me teksturë lëkure reliev

m
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Portofol monedhash me teksturë reliev, dizajn me dy tonalitete, mbyllje me zinxhir dhe me një xhep të brendshëm. 90% Poliester, 10% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë