Bluzë me jakë V Mango

SKU: 17005786

Bluzë me mëngë të gjata me jakë V

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë me mëngë të gjata, prerje e drejtë, me jakë V. 69% Akrilik 23% Poliestër 8% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë