Pulovër me thurje Cortefiel

5243L

SKU: 8512108

Pulovër me mëngë të gjata, me thurje

l
m
s
xl
xxl
Bezhë
Gri
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pulovër me mëngë të gjata, me thurje dhe me jakë rrethore. 75% Akrilik 25% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë