Pulover Obaibi

1745L

SKU: 97542138

Pulover me menge te gjata me kapuc

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pulover me menge te gjata me kapuc .Detaji I kopsave ne pjesen e siperme jep lehtesi ne veshje dhe prezence ne te njejten kohe 77% Pambuk , 23% Poliamide

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë