Pulovër për vajza Okaidi

1745L1895L

SKU: 75697233

Pulovër me mëngë të gjata, dizajn me frutin e mollës

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pulovër me mëngë të gjata, dizajn me frutin e mollës dhe me detaje frudash tek jaka. 86% Akrilik 1% Elastan 13% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë