Reçipeta me mbushje Women Secret

6490L

SKU: 4277481

Reçipeta me mbushje

85B
90B
95B
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Reçipeta me mbushje me bazament te gjere poshte gjoksit dhe silikon ne pjesen e pasme per te bere te mundur puthitjen pas trupit, te pershtatshme per veshje rastesh te vecanta,75% Poliamid, 25% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit