Reçipeta me mbushje Women Secret

3990L

SKU: 4276000

Reçipeta me mbushje pa rripa

80B
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Reçipeta elegante dhe praktike, me mbushje, me rripa te levizshem, me kapse ne pjesen e pasme.,72% POLYAMIDE 28% ELASTANE

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit