Reçipeta pa mbushje Women Secret

3990L

SKU: 4275950

Reçipeta bazike pa mbushje me rripa në pjesën e belit

100B
80B
85B
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Reçipeta bazike pa mbushje me rripa në pjesën e belit , dhe rripa të hollë të përshtatshëm për të gjitha llojet e dekolteve. 72% Poliamid 28% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit