Reçipeta trekëndore Women Secret

SKU: 4029569

Reçipeta trekëndore me një shirit dantelle

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Reçipeta trekëndore me rripa të rregullueshëm dhe një detaj fjongoje, dizajn elegant me një shirit dantelle përreth bazës. 91% Poliamid, 9% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë