Rrip bazik Carpisa

SKU: AC974902C00

Rrip bazik efekt lëkurë me shkëlqim

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Rrip bazik efekt lëkurë me shkëlqim, me tokëz metalike në formë ovale.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit