Rrip lëkure Mango

2990L

SKU: 17050129

Rrip lëkure me tokëz metalike

m
s
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Rrip me teksturë lëkure dhe me tokëz metalike me detaje të gdhendura. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë