Rrip lëkure Carpisa

SKU: AC939316W20

Rrip lëkure me tokëz të vogël rrumbullake

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Rrip lëkure me tokëz të vogël rrumbullake. 70% Lekure 30% Imitim lekure

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit