Rroba banje mbathje, Prenatal

1000L

SKU: 691412

Rroba banje mbathje me printe florale

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Rroba banje mbathje me printe florale dhe me detaje frudash. 15% Elastan 85% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë