Sandale lëkure Mango

3493L

SKU: 87074755

Sandale të sheshta lëkure

36
37
38
39
40
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Sandale me teksturë lëkure, të sheshta, të mbyllura në gishta dhe të hapura në thembër. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

36

Përzgjidh masën

36, 37, 38, 39, 40

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA